Ağ performans izleme artık daha kolay, uygun fiyatlı ve gerçek zamanlı 


Pathview çözümü, sıfır-yönetim ve bulut tabanlı hizmeti ile, tipik ağ yönetimi çözümlerinin ihtiyaç duyduğu zaman, maliyet ve diğer kaynakları ortadan kaldırır.

Bugünün dağıtılmış ağ altyapısı ve ağ bağımlı uygulama talepleri ve anında değer ağı performans yönetim hizmetlerimiz için lütfen bize danışın. Networkünüzdeki performans problemlerini
ödül alan ve bütün dünyada kullanilan Pathview teknolojisi ile çözelim.


Tak ve Çalıştır!Micro Appliance’i ağınıza takar  takmaz  hemen ağ ve kritik uygulamaları izleme ve test etmeye, sorunlarınızı gidermeye hemen başlayabilirsiniz..

Cep telefonu büyüklüğündeki linux tabanlı MicroAppliance kabinet ve elektrik maliyetlerinizi de düşürür
.

-RackAppliance daha büyük organizasyonlar için real-time fiziksel ve sanal ağları izleme ve yüksek hızlarda basit, ekonomik olarak NetFlow ve Paket yakalama (PCAP) imkanı verir.

Ödüller

 

 

Network performansınızı ne kadar biliyorsunuz ?şterilerimizin ürünle ilgili yorumları

"Ilk kez VoIP çözümü uygulayan pek çok organizasyon sağlıklı bir veri yolunun ne kadar önemli oldugunu farkinda olmayabiliyor. Biz müşterilerimizin network durumuna derinlemesine bakmak için PathView ve PathView Cloud kullanıyoruz. Bu bir gibi IT departmanin için MRI gibi birşey."

– Eric Knaus, president of RonEK Communications

"PathView müşterilerimize verdiğimiz hizmetin değeri artirmanin yani sira, network ağlarindaki sorunlarin çözümünü de hizlandiriyor. PathView network sorunlarının teşhisi için geleneksel aplikasyon ve  yazılımlardan daha etkili bir çözüm sağliyor." 
-
Siper kazmak Lee Noriega, CEO

"Müşterilerimizin kendi bilgi işlem kaynaklarından yazilim servislerine geçiş dönemine girdigine inaniyoruz. Pathview güvenilir ve yüksek kaliteli hizmet ve hızlı bir şekilde sorunları çözmek için gereken araçları sağliyor."

-Michael Paynter Tier3 Teknolojileri, sahibi ve yönetici ortağı

 -Network PathView çözumleri LAN, WAN, MPLS, Internet veya VPN, kullandığınız ağşebekesi tipi nasıl olursa olsun kolayca sorunları tespit eder, SLA parametrelerini doğrular. Performans trendlerini historic olarak raporlar. 

Bir çok IT kuruluşları, VoIP, video, Web, IP Depolama ve Sanal servislerde kendi network ağlarinin 
dışındaki performans sorunlarını anlayabilmek 
icin kullandıkları aygıt tabanlı SNMP ölçümleri yeterli olmamaktadir.

Ödül kazanan PathView Ağ Performans Yönetimi bu hizmetlerin sunuldugu ağdaki uçtan-uca QoS doğrulama ve, WAN, LAN, MPLS ve internet aktif bant genişliği izlemeyi kolay hale getirmiştir.
Bu çözümle, network şebekesinin sundugu servisler için yeterli olup olmadığını anlayabilirsiniz.

-Dağıtım öncesi değerlendirme (çalışır mı?) 

-Post-dağıtım değerlendirmesi (İşe Yarıyor mu?) 

-Sürekli izleme, (nasıl çalışmaya devam) 

-Sorun Giderme (Beklenmedik sorunlar) 

-Ve tabii ki her aşamada, doğru raporlama